Genomsnittspris 390 kr
Kostnadsfri tjänstOmedelbar bokning
Vi har fortfarande inga bilder från våra användare
Boka bord på den här restaurangen och var först med att dela några bilder.
Exceptionellt bra bord
Mycket trevlig kväll på Harrys Vi hoppas av hela vårat hjärta att detta snart är över så ni får som vanligt igen ock ni klarar av denna period Tack för i kväll
Ett mycket trevligt besök med fantastiskt goda pizzor. Trevlig personal och gått om utrymme. Vi kommer garanterat komma tillbaka och rekommenderar Harrys i Köping.
Det var trevlig atmosfär trots covid-19 bra mat och trevlig personal mvh Nicklas o Lena vi hade en mysig kväll med födelsedagsfirande . De var bra att det var ordnat med tanke på covid-19
Trevligt bemötande, snabb service och hög kvalitet på mat och dryck. Planksteken är suverän. Kan utan minsta tvekan rekommendera Harrys i Köping!
Vi stortrivs varje gång vi är på Harrys i Köping. Alltid trevlig lika trevlig och mysig personal som förhöjer stämningen. Inget är omöjligt utan maten fixas efter önskemål (gluten, LCHF osv). Dessutom smakar det alltid jättegott ????????
God mat och bra bemötande av personalen ????????
Uppfräschad men ändå sig lik. Uppskattas. Lagom trevlig och uppmärksam service vid bordet. Bland det bättre jag upplevt. Mycket god planka med snygg uppläggning. Kommer absolut tillbaka! ????
Så mysigt ????god mat och jättetrevlig personal ????????????vi hade en trevlig och rolig kväll tillsammans. Maten var verkligen god och man känner sig välkommen av personalen???? Vi är så nöjda ????kommer mer än gärna tillbaka fler gånger ????
Bästa restaurangen i köping!
Väldigt trevlig personal som verkligen ser till att man känner att man är i centrum, bra mat och bra service helt enkelt! En bra meny som passar hela familjen. Vi kommer absolut tillbaka!
Köpings i särklass bästa restaurang/pub! I gammal anrik miljö, mysigt. Extremt trevlig och lättsam personal och fantastisk mat. Ett besök på Harrys i Köping är inget man ångrar.
Väldigt trevlig personal och bra service 10/10 Maten smakade väldigt bra och var väldigt mättande 10/10 Goda efterrätter 10/10 Det ända som var dåligt var att maten nästan tog 1 timme att få fast det bara var ett annat par där och tomt i resterande restaurangen. Annars så var allt väldigt bra och kommer garanterat tillbaka!
Harrys i köping imponerar varje gång! God mat och sjukt trevlig personal!
God mat, trevligt att se folk igen. Avstånd och handsprit. Personalen glada och trevliga. Bra stämning, alla såg glada ut. God dryck som personalen rekommenderade.
Jätte trevlig personal, god mat i en fantastisk fin miljö. Ligger centralt vid stora torget i ett äldre fint bevarat hus. Kan verkligen rekommenderas.
Det tog över 1 timme att få maten, inte bra alls De sa att vi bokat för 2 personer? Bekräftelse mail visade 6? I övrigt ganska ok men tog alldeles för lång tid. Stol fick vi vänta på ! Då vi var 6 st.
Stressade servitörer och glömd beställning resulterade i lång väntetid. Min hallomisallad bestod av extremt lite halloumi, råa och icke smaksatta grönsaker (Broccoli, blomkål, morötter, salladsblad) och lite dressing på sidan. Minst sagt en besvikelse.
Ang väntetiden: igår var det alla❤️Dag därav lite längre väntetid
Superkul! Vi firande en vän och de såg till att det blev riktigt firat ????
Trevlig, inbjudande och mysigt.
Middag: Från 16.00 till 22.00 (Tisdag till Lördag)
Torggatan 12, 731 32, Köping, Sverige
Köping Hökartorget - Buss (Linje 515-550-551)
, , , , , , , ,
,
,
Berätta mer om dig så kontaktar vi dig så snart som möjligt
Visa mer informationLogga in på TheFork Manager och kontakta oss via chatten.
Logga in på TheFork ManagerKostnadsfri tjänstOmedelbar bokning